Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
hania Yang Ms. hania Yang
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Changchun New Industries Optoelectronics Technology Co., Ltd.

Produktet e nxehta

Rreth nesh

Teknologjitë e Optoelektronikës së Re të Industrive Changchun. Ltd. CNI është i përkushtuar të ofrojë lazer me cilësi më të mirë, sisteme lazer, analizues spektri optik, pajisje mësimore dhe laboratorike, pajisje matëse optike, pajisje për përpunimin e lazerit, vizion makine dhe zbulimin fotoelektrik, etj. CNI gjithashtu dizajnon dhe prodhon makineri precize, përbërës optikë dhe optikë produktet e veshjes. CNI posedon shërbim të përgjegjshëm dhe të besueshëm si dhe produkte cilësore me dizajn kompakt, besueshmëri të lartë, performancë të shkëlqyeshme. Produktet përdoren gjerësisht për kërkimin shkencor, prodhimin e pajisjeve, eksperimentin biomjekësor, matjen precize, argëtimin, komunikimin radar, përpunimin e materialit, kontrollin e procesit, zbulimin në internet, pajisjet e hetimit dhe fusha të tjera. CNI zotëron teknologjitë kryesore të forta, ka mbi 120 inxhinierë teknikë të angazhuar në R&D dhe prodhim, 65 patenta dhe shumë projekte të bashkëpunimit ndërkombëtar me sukses. Fuqia e fuqishme teknike bën të mundur që klientëve tu shërbejnë zgjidhje të plota për lazer dhe produkte lazer. CNI ka ekip profesional të shitjeve dhe shpërndarës në mbarë botën të cilët mund të ofrojnë shërbimet më të mira të para-shitjes dhe pas-shitjes. CNI është e përkushtuar për të evoluar vazhdimisht njohuritë dhe përvojën tonë për të ofruar produkte dhe ekspertizë inovative që përparojnë klientët tanë.

hania Yang

Ms. hania Yang

SEND INQUIRY

  • Tel:

    86-0431-87025016

  • Fax:

    86-0431-87020258

  • E-mail:

    yangsh@cnilaser.com

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim